Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/languages//sk_SK.mo) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) in /data/c/0/c014ecff-32b5-424e-8263-bbbc58b7cf84/photo-story.sk/web/wp-includes/l10n.php on line 741
Leto so zmrzlinkou z LUCULUS – Photo Story

Leto so zmrzlinkou z LUCULUS

Milujem leto, milujem deti, milujem zmrzlinku. A hlavne zmrzlinku, ktorá deťom steká po bradičke 🙂 Leto to sú pre mňa farby, iskričky v očiach detí, bosé nôžky a pohoda. Taká pravá, letná, nefalšovaná.

Týmto trom malým princeznám som chcela urobiť radosť a tak som ich obliekla do rovnakých farebných overalov, vyčesala vlásky a spokojne sme sa vybrali do mesta na zmrzlinku   autobusom.

V centre mesta na Hviezdoslavovom námestí bol náš cieľ jasný. Nádherná a chutná zmrzlinka od Luculus. Taká, aby nám nielenže chutila, ale bola aj nádherná, detskému oku lahodiaca, špeciálne pripravená na naše sladučké fotenie. Mňam! Keď pán „zmrzlinár“ podával dievčatkám zmrzlinku, ani nedýchali. Waaaaaau, taká veľkáááá zmrzlinaaaaaaa…Ešte takú nemali. Juuj, to bolo radosti! A o túto radosť sa chcem podeliť aj s Vami.

Keď budete mať na zmrzlinku chuť, kľudne Vás pozvem. Aj s foťákom v ruke 🙂

 

Ps..za týmtito krásnymi foto treba vidieť aj to skryté..hihi.. S tromi malými deťmi a foťákom na ramene to bola zábava hneď od začiatku 🙂 Našťastie som nebola sama, ale pridala sa ku mne aj Irenka. Keby som na dievčatá bola sama, asi by nevznikli tieto krásne fotečky, keďže dievčatám sa zmrzlinka nieleže topila a tiekla kade tade 🙂  ale bola veľlkým lákadlom aj pre osy, ktoré bolo treba od nich odháňať. No užili sme si ozaj kopec srandy..Výsledok..Najmenšia zaspala cestou domov v autobuse na mne, samozrejme bez kočíka..a najstaršia princezná išla z mesta pešo, kedže sa nám pri fotení roztrhla topánočka..Ale zmrzlinky sme sa najedli do sýtosti. Odporúčam 🙂

Miesto fotografovania: Bratislava, Luculus (Ice Saloon)
Dátum fotografovania: 17.8.2018
Zmrzlinka: Luculus Ice Saloon