Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/languages//sk_SK.mo) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) in /data/c/0/c014ecff-32b5-424e-8263-bbbc58b7cf84/photo-story.sk/web/wp-includes/l10n.php on line 741
Novorodenecké fotenie do 14 dní od narodenia – Photo Story
novorodenecká foto_newborn photo

Novorodenecké fotenie do 14 dní od narodenia

Rozmýšľate kedy je najlepší vek na nafotenie Vášho voňavého malého anjelika, ktorý čoskoro príde na svet?

Takže vyskúšala som za vás/pre vás na vlastnej koži s mojou druhorodenou princeznou.

Tieto fotografie vznikli v čase jej 7-14 dní od narodenia. Fotila som v domácom prostredí (v mojej spálni) pri dennom svetle s vopred pripravenými a nachystanými rekvizitami.

Vzhľadom na to, že som bola pár dní po pôrode a dokázala vykúzliť a „nastajlovať“ presne to, čo som mala v pláne, sa veľmi vytešujem. Zvládla som to sama, bez asistencie.

Každý deň som fotila v rozmedzí niekoľko hodín. Áno, bolo to niekoľko hodín (keďže som malinkú medzičasom uspávala, prezliekala, mojkala, kojila..), ale výsledok stál za to. Po 14stom dni jej života už bola „aktívnejšia“ a už sa s ňou takéto „novorodenecké-newborn“ fotografie spraviť nedali.

Ak ste práve teraz Vy v radstnom očakávaní, nechajte sa inšpirovať týmito fotkami.

Miesto fotografovania: Bratislava, domáce prostredie
Dátum fotografovania: apríl 2016
Technika: objektív, pevné sklo, 50tka