Levanduľa – vôňa kvetov,
rodina je základ svetov…

Úsmev, smiech a šťastné deti,
majme teda na pamäti,
že rodina je jedinečná
v tomto svete výnimočná…

 

Levanduľa. Nádherná, voňavá, žiadúca, pripomínajúca Toskánsko. Pri tomto rodinnom fotení sme sa na takomto nádhernom „toskánskom“ mieste ocitli. Bolo to niekoľko desiatok kilometrov od Bratislavy, presne na konci obce Malé Leváre.

Slniečko nám pieklo celý deň a my sme si užívali vôňu levandule a úplnú pohodičku. Levanduľové pole sme mali objednané na fotenie iba pre seba.

Rada by som vám predstavila rodinku mne blízku. Lucku a jej chlapov. Niekedy ľutujem, že fotografia nemôže aj rozprávať, pretože na tomto fotení sme sa zasmiali naozaj poriadne. Keby sa tento náš spoločný deň dal sfilmovať, to by bol úplný trhák, verte mi.

Nám ostali aspoň krásne foto-spomienky, pri korých si vždy vybavím aj to „audio“ 🙂 Ďakujem vám! Presne pre tieto momenty fotografiu milujem. Keď sa nedokážem prestať smiať, keď vidím, že aj vy sa zabávate, keď mi chcete robiť radosť a urobíte čokoľvek pre kreatívny záber.

Keď vám na slnkom zaliatom fotení začne liať ako z krhly a otec ratuje deti utekajúc smerom do auta, pričom my dve šialené ženy (mamina-modelka a ja fotogafka) sa na tom daždi vytešujeme ako krásne sa „zatiahla“ obloha, aké perfektné svetlo nám akurát vyšlo..A hneď po rýchlom daždi chceme pokračovať vo fotení na tom blate veselo ďalej.  Keď pre perfektný kreatívny záber požiadate kamoškinho manžela, aby držal bicykel (veľmi ťažký/fotogenický) tým kolesom nahor, pretože cez neho (myslím teraz to „koleso“) chcete spraviť jeho polovičke TOP fotku. A keď táto idea vyjde naozaj na jedničku, tak vaša radosť je dvojnásobná…